Charlie Riina realizon një set fotografik tepër seksi

146
Modelja e revistës playboy, Charlie Riina ka realizuar një set fotografik tepër seksi.
Ajo nuk e ka problem të fotografohet nudo dhe këtë gjë e ka treguar dhe në këtë set fotografik ku shfaqet topless.
Gjoksi i modeles bukuroshe është vërtet bombastik.