Bukuroshja që mori propozim martese nga “Mehmet Kosova”

155
I ashtëquajturi “Mehmet Kosova”, më në fund ka vendosur që të hedhë një hap më tej me dashurinë e tij, ndërsa këtë verë ai pritet që të martohet.
Aktorja dhe modelja, Sinem Kobal, tani është shumë pranë martesës me yllin e kinematografisë turke, Kenan Imirzalioglu.
Kobal ka konfirmuar se natën e Krishtlindjeve ajo ka marrë propozimin për martesë nga Kenan, i njohur tek ne si “Mehmet Kosova”, dhe në rolin e “Ezelit” në serialin me të njëjtin emër.