Bleona Qereti uron “Shën Valentinin”...nudo

Ajo nuk është treguar asnjëherë e turpshme për të treguar më shumë se lekurë. Dhe këtë festë “Shën Valentini”, Bleona ka zgjedhur ta urojë, ashtu siç di vetëm ajo ta bëjë...ndryshe nga të tjerët. Një pozë të saj nudo, ku duket shumë tërheqëse dhe provokuese, e zhytur në ujë të turbullt, ajo e ka ndarë në 9 pjesë dhe i ka postuar një nga një në Instagram. "Gëzuar Shën Valentinin", shkruan Bleona dhe pse ajo në këtë ditë nuk ka një partner në krah, të paktën jo të deklaruar publikisht.