Bleona publikon foto nga shtrati dhe tregon nëse është në një lidhje!

7
Ajo është një nga këngëtaret e cila padyshim bën të flasë shumë për të.
Këtë herë këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet me mëngjesin në shtrat, ndërkohë që krahas fotos ka shkruar: “Ajo që dua është një mashkull të më përmbushë çdo nevojë dhe ajo që ai do është një grua që t’i plotësojë çdo nevojë…rezultati? Mëngjesi në shtrat vetëm,”-përfundon Bleona duke nënkuptuar që nuk e ka gjetur ende mashkullin e ëndrrave të saj.