Beyonce sjell në jetë binjakët

228
Ylli pop i muzikës amerikane, Beyonce, ka sjellë në jetë binjakët e saj.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, megjithatë nuk ka dhënë detaje nëse ata kanë lindur sot apo ditë më parë, e gjithashtu as gjininë e tyre, shkruan People, transmeton Koha.net.
Beyonce është e martuar me reperin Jay Z dhe kanë edhe një vajzë 5 vjeçare Blue Ivy.