Beyonce rrezëllitëse në festivalin Globen Citizen

143
Beyonce është e njohur për performancat e saj seksi dhe të parezistueshme kur është në skenë.
Këngëtarja e vërtetoi sërish që mund të jetë tepër seksi dhe e mrekullueshme kur perfomon teksa është shfaqur para mijëra fansave në Nju Jork mbrëmjen e së dielës.
34 vjeçarja dukej mahnitëse ndërkohë që dha një shfaqje shumë energjike në festivalin Global Citizen të cilin e hapi me këngën “Crazy In Love”.