Beyonce merr lajmin shokues pas lindjes së binjakëve: Ata s’do të mund të…

237
I gjithë interneti u lumturua për lajmin e lindjes së binjakëve. Ata janë një vajzë dhe një djalë, por mesa duket doktorët nuk i kanë lejuar ende prindërit Jay Z dhe Beyonce t’i nxjerrin të porsalindurit nga spitali para ata kanë lindur para kohe. Ekziston një problem i vogël për binjakët pasi meqenëse kanë lindur para kohe mund të shfaqin komplikacione shëndetësore dhe kjo është dhe arsyeja që kanë një javë nën vëzhgim. Burime të afërta të familjes kanë thënë se Beyonce është në gjendje të mirë shëndetësore, por akoma qëndron e shtuar në spital. Shpresojmë që gjithçka të shkojë mirë për Beyonce dhe për të vegjlit.