Beyonce, e veshur si pemë Krishtlindjesh

163
Beyonce duket shumë e entuziazmuar në pritje të Krishtlindjeve. Ylli i popit është zbukuruar me xhingla, drita dhe zbukurime të tjera, tamam si një pemë. Kjo është një prej veshjeve më të tronditëse të saj deri më tani.
Ajo zakonisht është një mishërim e stilit dhe e klasit, por kësaj radhe gjatë bërjes së pazarit në Poundland, kishte ndryshuar tërësisht.
E dekoruar me pemë tipike, pallto e saj ishte stolisur me harqe festive dhe ajo mbante në sytë e saj një palë syze të çuditshme. Në kokë Beyonce kishte vënë një kapele të babagjyshit.