Beyonce dhe Jay Z shijojnë pushimet romantike

138
Beyonce dhe Jay Z sapo përfunduan pushimet e tyre mesdhetare në Sardenjë. Megjithatë duket se çifti ka pasur nevojë për më shumë relaks teksa ata kanë janë parë ditën e shtunë në një tjetër jaht duke kaluar momente romantike. Reperi 45 vjeçar ka ndarë me fansat foto të pushimeve në instagram ku në njërën prej tyre është duke puthur këngëtaren në ballë.