Barbara de Rosi, ndez pasionin me të fejuarin e ri, Simone Fratini

152
Barbara de Rosi ndez pasionin e të fejuarit të saj të ri Simone Fratini. Ish modeli, 44 vjeçar, duket i përfshirë nga pasioni dhe mes të dyve shpërthejnë puthjet dhe përqafimet e nxehta.

Artistja, që prej pak kohësh ka mbushur 55 vjeç, takon të dashurin e saj jashtë vendit ku po bën provat dhe ai nuk reziston me puthje dhe përqafime. Paparacët kanë dokumentuar gjithçka duke fotografuar të gjithë skenën