Bar Refaeli, së shpejti në altar

164
Modelja izraelite Bar Refaeli ka zgjedhur Maldivet për t’i thënë lamtumirën beqarisë. Gjatë kësaj kohë ajo është shoqëruar nga mikeshat e saj të ngushta, me të cilat po shijon ujin dhe rrezet e diellit, për një festë beqarie që do të zgjasë disa ditë.
Ka qenë vetë modelja 30-vjeçare e cila përmes disa fotove të publikuara në rrjetin social Instagram ku i duket një shirit ku shkruhej “nusja e ardhshme”. Ish-e dashura e aktorit Leonardo DiCaprio u fejua me biznesmenin 40 – vjeçar Adi Ezra në pranverë.