Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

26

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë.

Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës

E për këta ndjekës, bukuroshja kujdeset që vazhdimisht që publikojë imazhe të reja, në të cilat shumë shpesh vjen provokuese.

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në të cilat vjen e veshur me një fustan të shkurtër, të ngushtë, i cili i theksonte vijat trupore.

Edhe kësaj radhe nuk munguan pëlqimet dhe komentet e ndjekësve, të cilët e komplimentonin për format.


Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/roze/asnje-fund-nuk-po-ia-ze-te-pasmet-me-anastaci-486535/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright