Ashley Benson shijon pushimet

153

Aktorja dhe modelja Ashley Benson nuk e frekuenton shumë uebin por duket se së fundmi edhe atë e ka kapur rryma. Ajo jo vetëm që është bërë më aktive por shpesh fotografon gjoksin e saj, ashtu si në këto foto.