Arbana jap lajmin e bukur për Eno Popin, ai së shpejti…

209
Gjatë mbrëmjes së sotme të ftuar në emisionin “100 Milion” të moderatorit Eno Popi kanë qenë moderatorët Alban Dudushi dhe Arbana Osmani.
Gjatë lojës ka ndodhur diçka vërtet e papritur pas Arbana i ka zgjatur Enos një biberon duket dhënë kështu lajmin se ai do të bëhet babai i një vajze. 
Prej vitesh Eno është në një lidhje të gjatë dashurie me Atenën, ndonëse gjithnjë ka qenë i rezervuar sa i përket jetës private