Angelica Bridges pozon me bikine transparente

183
Ajo ka rritur famën e saj kur ka pozuar sikurse Taylow Walsh në Baywatch në vitin 1997. Dhe Angelica Bridges e ka dëshmuar se ajo nuk ka ndryshuar asgjë, madje ka treguar asetet e saj të shumta në rroba banjo. 45 vjeçarja ka lënë pak jashtë imagjinatës kur me një palë bikine ngjyrë të kuqe ka zbuluar tërësisht gjoksin e saj.