Alessia Marcuzzi sfidon acarin: Kush do të duket bukur, duhet të vuajë

183
Modelja, aktorja dhe “showgirl” italiane, Alessia Marcuzzi, ka postuar disa foto në instagram, ku duket mjaft tërheqëse.
Marcuzzi ka thënë se është vërtetë ftohtë, por sipas saj nuk është e lehtë që të dukesh bukur, pasi duhet të vuash pak.
“Kush dëshiron që të duket bukur duhet të vuajë”, është shprehur ajo. Edhe pse 43 vjeç, Alessia Marcuzz ka një trup të mrekullueshëm.