Alessasndra Ambrosio perfekte në bikini në Brazil

169
Ajo është veterane mes modeleve të Victoria Secret, dhe ka tronditur gjithë botën duke pozuar me të brendshme për dekadën e kaluar .
Alessandra Ambrosio nuk ndalet, së fundmi ka ekspozuar trupin e saj të përkryer ndërsa ka qenë në shesh xhirim për të filmuar një pjesë televizive në Rio de Janeiro , Brazil , këtë të mërkurë .
Xhirimi po bëhet përTV Globo , dhe supermodelja , 34 vjeç ka treguar fizikun e saj të admirueshëm, në një palë bikini të zinj