Afrona publikon foto nga fillimet e lidhjes me Bleron

280

Ka disa vjet që janë së bashku dhe dashuria e tyre sa vjen e rritet.

Bëhet fjalë për çiftin më të komentuar në mediet rozë, Blero e Afrona Dika.

E një vit më parë, dyshja e njohur dashurinë e tyre e kurorëzuan me fejesë.

Sigurisht të gjithë fansave të tyre ju intereson periudha e fillimit të lidhjes së tyre.

Një imazh të tillë sot e ndanë Afrona me të gjithë fansat e saj.

Në llogarinë e saj në Instagram, Afrona ka publikuar një fotografi me Bleron që nga viti 2015.

“Rikthim në kohët e vjetra”, kishte shkruar Afrona.


Por, se kur do ta shohim Afronën të veshur me vello të bardhë, kjo mbetët të shihet.