57-vjeçarja Madonna, skena provokuese në koncert

Kur doli në fillim në skenë, ajo u njoh për karakterin e saj rebel dhe që thyu të gjitha rregullat e asaj kohe.
Por edhe 3 dekada më vonë, Madonna nuk nguron të na surprizojë me lëvizjet e saj provokuese.
Këngëtarja 57-vjeçare dhuroi për fansat një performancë mbresëlënëse në turin e koncerteve të saj “Rebel Heart”.