47 vjeçarja Jennifer shfaqet më seksi se kurrë për revistën ‘Harper’s Bazaar’

151

Ajo është ndër femrat më seksi në botë, pavarësisht
moshës që ka.

Bëhet
fjalë për Jennifer Lopez, e cila nuk ka hezituar që të ekspozojë format e saj
të mahnitshme trupore, derisa ka pozuar për Harper’s Bazaar,


një foto, këngëtarja shfaqet e shtrirë mbi një dërrasë në një pishinë, ndërsa
flokët e saj shtrihen, e të veshur ka rroba banjoje dhe çizme me xhevahirë.

JLo e
cila është 47 vjeçare dhe nënë e dy fëmijëve, shfaqet më seksi se kurrë, me të
pasmet bombastike dhe format seksi