Zjarr në një banesë në Lezhë, një i vdekur

299
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Lezhë.
Një zjarr ka rënë në një banesë në Rrilë të Lezhës, ku dyshohet se ka humbur jetën një i moshuar.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe zjarrfikësit që kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e zjarrit.