Zbulohet identiteti, kush është biznesmeni i ekzekutuar pak minuta më parë në Tiranë

191
Zbulohet identiteti i personit që mbeti i vrarë paraditen e sotme në kryeqytet, pranë stadiumit “Selman Stermasi”.
Sipas policisë, ai është Tefik Hyka, ish-pronari i fabrikës së tullave në Vorë.

Mësohet se vrasësi i tij ka qenë me motor, dhe pasi e ka qëlluarn Hykën me një plumb në kokë është larguar menjëherë nga vendngjarja.