VIDEO/ Zjarr i madh tek kompleksi turistik në Velipojë

178
Pushuesit në Velipojë njoftuan mediat për një zjarr të rënë në afërsi të një kompleksi turistik. Nuk dihen me shume detaje rreth zjarrit, por zjarrfikëset janë duke nxituar drejt vendit të ngjarjes. Është dëgjuar një shpërthim i fuqishëm, me gjasa nga një bombul gazi, tek një restorant dhe raportohet për 3 të plagosur. Ja pamjet e marra nga larg.