VIDEO/ Zbulohen pamjet, pak sekonda pas vrasjes së Devi Kasmit, ja kush largohet nga vendi i krimit

165
Pamje të pak sekondave pas ekzekutimit të Devi Kasmit në Tiranë, janë bërë publike.
Viedoja e nxjerr nga kamerat e sigurisë së një biznesi disa metra larg vendit ku mbeti i vrarë 42-vjeçari, tregojnë Mario Meshinin duke ecur me motor dhe pa skafandër në kokë.
Shikohet ne pamjet filmike se Mario Meshini teksa largohet me motorrin e tij vetëm pak minuta pas vrasjes së Devi Kasmit në Tiranë.
Mario Meshini ishte personi i parë i arrestuar nga policia e Tiranës si bashkëpunëtor për vrasjen e Devi Kasmit.