VIDEO/ Qytetari ulërit mes lotësh: Na ndave me kombin, por do ketë gjak

319
Protesta e sotme e banorëve të Kukësit, Hasit, Tropojës dhe Kosovës ka arritur që të zbrapsë policinë dhe të lejojë kalimin pa pagesë të qytetarëve.
Thirrjet kanë qenë të shumta, por njëra prej tyre ka qenë më e fortë.
‘Na ndave me kombin, por do këtë gjak’, i drejtohet qytetari Edi Ramës.
Ndiqni videon: