VIDEO-FOTO/ Merr flakë makina tek Liqeni i Thatë në Tiranë

179

Një makinë tip ‘Benz’ është përfshirë nga flakët në zonën e Liqenit në Tiranë.

Siç edhe duket nga pamjet, makina ‘Benz’ ka marrë flakë në pjesën e motorrit.

Fillimisht është tentuar që zjarri të fiket nga policët në vendin e ngjarjes, por më pas është thirrur zjarrfikësja.Pamjet video dhe foto janë bërë nga Gent Shkullaku i agjencisë LSA.