VIDEO/ Arrestohet këngëtari i “NRG Band”, shihni momentin kur i vënë prangat

305
NRG Band ka filluar xhirimin e një videoklipi të ri, por si duket skenat aksion në këtë video nuk do të mungojnë. Kështu së paku është dukur në një video që këngëtari ka postuar në Instagram, ku shihet duke u arrestuar nga policia.
Kushdo që e ka parë videon fillimisht ka kujtuar se kjo skenë ka qenë e vërtet derisa në sfond dëgjohet dikush që udhëzon këngëtarin dhe protagonistët si të veprojnë.
Reagimet kanë qenë të ndryshme në Instagram dhe kanë tërhequr vëmendjen e fansave të Besnikut. NRG Band për herë të fundit krijuan këngë para tre muaje të cilën e titulluan “Gocat me Martini”.