Tragjike, treni tërheq zvarrë për disa minuta nxënësin në Durrës, humb jetën në spital

152

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës te stacioni i Trenit.

Mësohet se treni ka aksidentuar një nxënës i cili pasi ka mbërritur në spital ka ndërruar jetë.

Nxënësi ishte duke kaluar shinat e trenit në momentin që është aksidentuar.

Ai është tërhequr zvarrë për disa minuta nga treni dhe aty mori plagë të rënda.

Ende nuk dihen shumë detaje nga ky aksident.