Tragjike në Vlorë/ 44-vjeçari hidhet nga kati i gjashtë i pallatit, vdes në vend

252
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Vlorës, ku një 44-vjecar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i gjashtë i pallatit ku banonte. Sipas policisë viktima është B.M, vjeç 44, banues në Vorë dhe dyshohet se ka qenë në gjendje depresioni.
Njoftim i policisë:
Më datë 02.01.2017, në Vorë, në gjendje depresioni, është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit, ku banonte, shtetasi B.M, vjeç 44, banues në Vorë, i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.