Tjetër aksident në autostradën Tiranë-Durrës, humb jetën këmbësori

107

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur
sot pasdite në autostradën Tiranë-Durrës, ku ka humbur jetën një këmbësor.

Pas përplasjes, automjeti është larguar nga vendi i ngjarjes,
ku menjëherë kanë shkruar policia dhe ambulanca.

Deri tani nuk dihet identiteti i viktimës, ndërkohë që
policia ka nisur punën për autorit.