Tiranë, vidhte xhirot ditore të bareve dhe largohej, pranga kamarierja

193
Policia e kryeqytetit ka ndaluar një shtetase 30-vjeçare, e cila akuzohet se ka vjedhur xhirot ditore të disa lokaleve. 
Ajo është E. Malaj, 30 vjeçe, e njohur ndryshe si kamerierja “Ela”, e cila ishte kthyer në tmerrin e pronarëve. Malaj punësohej nëpër lokale dhe apo bare të ish-Bllokut vetëm për një ditë dhe largohej duke vjedhur xhiron ditore.
Sipas Policisë, për të janë depozituar disa kallëzime nga pronarë të ndryshëm të lokaleve në Tiranë, deri sa policia mundi të binte në gjurmët e saj dhe ta prangosë.