Tiranë/ Moti i keq, automjetet dalin nga rruga e përplasen me njëri-tjetrin

259

Një aksident i rëndë sapo ka ndodhur pranë Kopshtit Botanik në Tiranë.

Dy automjete, tip Mercedes Benz dhe Renault janë përplasur me njër-tjetrin, ndërsa nuk dihet ende nëse ka të plagosur apo viktima

Sipas dyshimeve të para, shkak për aksidentin është bërë terreni i lagësht si shkak i reshjeve të shiut.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.