Tiranë/ Hidhet nga kati i 3-të, vdes suedezi

247
Një shtetas suedez i ka dhënë fund jetës së tij pasi është hedhur nga kati i 3-të i një pallati në Tiranë. Burime nga polica bëjnë me dije se shtetasi J.Backlund, 40 vjeç, është hedhur në një pallat në rrugën Haxhi Kika në Tiranë. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton shkaqet që shtynë shtetasin suedez të vetëvritet.