Të shtëna me armë tek Shkëmbi i Kavajës

196

Të shtëna me armë pranë shkëmbit të Kavajës.

Ende nuk dihen detaje të tjera nga vendngjarja.

Sot shënohet rasti i dytë i shkëmbimit të zjarrit nag qytetarët që pas ngjarjes së tmerrshme që tronditi opinionin publik dje në Kavajë.

Ditën e djeshme, një person humbi jetën dhe 5 të tjerë u plagosën nga shkëmbimi i zjarrit mes dy grupeve. Viktima ishte kalimtar në rrugë.