Sulmohet dhe plagoset me thikë një polic në Kamzë

154
Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme. Një punonjës policie është sulmuar dhe plagosur me thikë në Kamzë.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:45 minuta, ndërsa forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes.
Nga të dhënat e para është mësuar se një punonjës policie është qëlluar me thikë, ndërsa nuk dihet se si është gjendja e tij.
Kanë qenë dëshmitarë okularë që kanë deklaruara se një punonjës policie është qëlluar me thikë.