Shpërthim, Krujë, hidhet një grantatë dore në një banesë

109
Një granatë dore është hedhur në banesën e shtetasit A.G. ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së dielës.
Sipas policisë persona të pa identifikuar kanë hedhur një granatë dorë në oborrin e një banese, por fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm janë thyer xhamat e banesës.
Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.