Shpërthen një bombol gazi në Kamëz; plagoset e moshuara

134
Një bombol gazi ka shpërthyer në një banesë në Kamëz, duke shkaktuar plagosjen e një të moshuara. Zjarrfikësja në vendngjarje ka normalizuar situatën dhe e moshuara është jashtë rrezikut për jetën. Shkak i shpërthimit ishte bombola jashtë standardit.