Shokuese, 21-vjeçari i hyn në shtëpi dhe përdhunon të miturën 11-vjeçare

13
Policia e kryeqytetit ka arrestuar një 21 vjeçar të dyshuar se ka përdhunuar një vajzë të mitur pasi i është futur në banesë.Ngjarja tronditëse ka ndodhur ditën e djeshme.
Njoftimi i policisë:
Më datë 16.04.2017, u arrestua në flagrancë shtetasi S.K, vjeç 21, banues në Kamzë, pasi dyshohet se më datë 13.04.2017, në banesën e shtetases L.K, vjeç 58, ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë, me një shtetase të mitur, vjeç 11. Neni 100 i Kodit Penal.