Shkodër/ I riu qëllohet me thikë pranë ‘Dollarit’

223

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në qytetin e Shkodrës.

Një ri është qëlluar me thikë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për këtë në Spital

I riu me inicialet  K.S ndodhet në gjendje të rëndë për jetën

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes