Shkodër/ Aksident i rëndë, 1 i vdekur e 3 të plagosur

104

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Shkodër-Koplik.

Nga përplasja e ndodhur rreth orës 12:00 ka humbur jetën një person, e 3 persona kanë mbetur të plagosur.

Ende nuk dihen arsyet e këtij aksidenti të rëndë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.