Sherr për pronën, plagoset me thikë 30-vjeçari në Elbasan

9
Një person me inicialet është plagosur me thikë nga S.P dhe E.P. Ngjarja ka ndodhur në Lagjen “Haxhias” gjatë një konflikti për motive të dobëta pronësie.
I plagosur ka mbetur P.Teta 30 vjeç, i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe procedurale.