Policia greke kap 60 kg marijuanë, në pranga 2 shqiptarë

12
Një sasi prej 60 kg marijuanë është kapur nga policia greke në kufi në vendin e quajtur Rivio, Aitiloakarnania.

Mësohet e në pranga kanë përfundur dy shtatas shqiptarë, 24 dhe 28 vjeç.