Plagoset me armë zjarri 25-vjeçari në Dukagjin, në gjendje kritike për jetën

337
Një 25 vjecar është plagosur me armë zjarri në zonën e Dukagjinit paraditen e sotme, konkretisht në fshatin Cukal.
Mësohet se 25-vjecari, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur është transportuar në spital në gjendje kritike për jetën.

Nuk dihen ende shkaqet dhe autorët e plagosjes së 25-vjecarit. Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet.