Përplasen dy makina në aksin Lezhë-Shkodër, një i vdekur

119

Një person ka humbur jetën në një aksident në aksin Lezhë-Shkodër.

Ngjarja ndodhi në fshatin Piraj. “BalkanWeb” mëson se si pasojë e përplasjes së dy automjeteve, një person ka ndërruar jetë.

Deri më tani nuk dihen rrethanat e aksidentit si dhe identiteti i viktimës.