Përplasen dy automjete tek Kryeministria, njëra përfundon në trotuar

167
Një aksident ka ndodhur para pak minutash përballë kryeministrisë në Tiranë.
Mësohet se dy automjete tip ‘Mazda’ janë përplasur me njëra-tjetrën, ndër ende nuk dihet nëse ka të plagosur.
Nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e aksidentit. Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet.