Përplas të miturën, largohet nga vendngjarja shoferi

103
Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 18:22, tek rreth rrotullimi i Bathores.
Sipas burimeve paraprake të policisë një automjet ende i pa identifikuar ka aksidentuar një të mitur me inicialet M. S., e cila është dërguar në S.Q.U., në gjendje të rëndë shëndetësore.
Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit