Përplas kalimtarin në Kombinat, shoferi largohet nga vendi i ngjarjes

158
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kombinat, ku një makinë ka përplasur kalimtarin.
Mësohet se aksidenti ka ndodhur në tek ‘Rruga e Qelqit’, ndërsa shoferi nuk ka ndaluar, duke u larguar nga vendi i ngjarjes.
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, ku ka nisur punën për identifikimin dhe kapjen e autorit.