Përmbyset automjeti i blinduar dhe me targa ruse, misteri i aksidentit në Tiranë. Policia “blindon” zonën

496

Një makinë blind me targa ruse është aksidentuar mbrëmjen e sotme  tek ish-sheshi “Shqiponja”  në Tiranë.

Raportohet se momentin kur është afruar policia drejtuesi i mjetit nuk është gjendur aty, i cili dyshohet se  ka braktisur mjetin.

Policia ka dyshime se mjeti mund të  jetë i vjedhur ose drejtuesi i fshihet uniformave blu, ndërsa po bëhet krehja e zonës.