Parandalohet vrasja në Lezhë, policia arreston një 66-vjeçar

100
Policia e Lezhës ka parandaluar në vrasje, duke vënë në pranga një 66-vjeçar.
Burime nga blutë e Lëzhës bëjnë të ditur se 66-vjeçari ka tentuar të vrasë një person tjetër me armë zjarri.
Policia ka arrestuar shtetasin M. Gjoka dhe i ka sekuestruar një pushkë pa leje si dhe i ka bllokuar një armë gjahu të cilën e kishte me leje.