Ngjarje e rëndë në Durrës, ja çfarë ka ndodhur në një banesë

176
Një burrë i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelmuar me fostoksinë.
Policia e Durrësit bën të ditur se i vetëhelmuari është me iniciale L.K. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në banesën e tij në Rrushkull.
Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë e menjëherë ai është transportuar në spital në spitalin toksikologjik Tiranë. 
Pavarësisht ndërhyrjes së bluzave të bardha, fatkeqësisht ai ndërroi jetë ditën e sotme.
Policia po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.